Nanoochrana voči vode na stenách

Nano ochrana na omietky,betonu,fasádu, kameň je anorganicko-organický ochranný prípravok na báze chemickej nanotechnológie. Nepriľnavé nanokomponenty, ktoré sa sami organizujú a zosieťujú , pokryjú povrch neviditeľnou nano vrstvou, s hydrofóbnymi a nečistoty(i mastnotu) odpudzujúcimi vlastnosťami, tzv.Lotus efekt na omietke. " Nano ochrana H&C" je všestranne použiteľný prípravok na nasiakavé, porózne materiály,beton,omietky,fasády atd.

Udržujte svoje hodnoty ako fasády a omietky dlhodobo čisté, chránené s anti-age efektom!!!

Prípravok je bez použitia silikónu, vosku a oleja ,nezanecháva žiaden “film“ , ostáva nelepivý povrch. Priedušnosť , paropriepustnosť materiálu nie je ovplyvnená ani po viacnásobnom ošetrení.(omietky ,fasády) Už po prvom nastriekaní rozvine prípravok svoj plný dlhodobý účinok. Nie je potrebný žiaden následný krycí náter povrchu.

Výhody:

nie je ovplyvnená priedušnosť

nanoformuje ošetrené povrchy

chráni proti rastu machu a zelene

predchádza zvetraniu povrchu omietky
nečistoty, aj mastnotu, odstránite tlak.vodou bez chémie

dlhodobo chráni povrch proti vode, nečistotám a mastnote ,spevnuje povrchPrípravok je priehľadný,bez zápachu, nijak nemení vzhlad povrchu! Po uschnutí je povrch nelepivý, umožňuje priedušnosť podkladu a zároveň sa zlepšuje i tepelná ochrana. Na nanesenej vrstve sa zabraňuje rastu machov a usádzaniu rias. Zabraňuje taktiež vzniku výkvetov a mikrotrhlin. Podstatne se uľahčí odstránenie z znečisteného povrchu od bežných nečistôt, žuvačiek, olejových produktov, moču atd.
Povrch obrázok Povrch obrázok
Vhodné na materiály z betonu, na savé prírodné kamene ako sú bridlice, pieskovec, sádrovec, žula, rula, všetky modifikácie mramoru, terasové podlahy atd.

TOPlist